1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 23578

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-15, 14:27   Temat: Guz piersi
Nie wiem jak to jest ze scyntografia, chociaz wydaje mi sie, ze mechanizm jest taki sam jak PETa CT, a takie badanie mialam. Przed badaniem lekarz przeprowadzil ze mna wywiad na okolicznosc ewentualnego podwyzszonego metabolizmu, nie zwiazanego z procesem rozrostowym. Wypytal czy mialam urazy fizyczne, czy np. nie mialam zabiegow stomatologicznych, np. resekcja zęba, bo to wszystko wyjdzie w badaniu jako podywzszony metabolizm....moze Twoja siostra ma jakies zwyrodnienie w tym miejscu na kosci, niekoniecznie zwiazane z urazem, ktory mial miejsce niedawno. W razie watpliwosci na pewno zostanie skierowana na rezonans magnetyczny, ktory te watpliwosci moze rozwiac. Zycze zeby to byly zmiany pourazowe albo zwyrodnieniowe co jest wysoce prawdopodobne.
  Temat: Guz piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 23578

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-07, 22:36   Temat: Guz piersi
Jakos malo we mnie wiary w happy end...zobaczymy...dziekuje za otuche....
  Temat: Guz piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 23578

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-07, 21:11   Temat: Guz piersi
Madziulena, poznalysmy sie juz na forum amazonki net...to ja tak ganiam po lekarzach, diagnozuje sie sama, bo lekarze nakazuja czekanie...dlatego fajnie, ze siostra ma dobra opieke...ja bywam czesto w USA, mam wielu znajomych z firmy i wiem jak wygladaja badania profilaktyczne, diagnostyczne tam...duzo czytalam o wloskiej opiece zdrowotnej i dlatego cos mnie trafia jak pomysle o polskiej sluzbie zdrowia...i nie mysle tu o kwalifikacjach lekarzy, bo akurat tutaj mysle, ze sa bardzo wysokie...chodzi mi o polski system finansowania badan, o te kolejki, terminy etc...dlatego szczescie w nieszczesciu, ze siostra jest pod dobra i przede wszystkim szybka opieka medyczna...jeszcze raz pozdrawiam
  Temat: Guz piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 23578

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-07, 18:19   Temat: Guz piersi
Wiele zrodel donosi, ze to wlasnie Wlosi, a nie jak mozna byloby przypuszczac Skandynawowie czy Niemcy maja najlepsza opieke medyczna w Europie...Mysle zatem, ze tam te badania naleza sie pacjentowi bez dwoch zdan w przypadku rozpoznania raka....to nie jest Polska, gdzie musisz NFZowi udowodnic w jakim zlym stanie jestes, zeby lekarz nabral prawa do skierowania Cie chociaz na TK! Ja mysle Madziulena, choc moge sie mylic, ze to sa standardowe procedury tam i nie upatrywalabym w tym niczego najgorszego...choc wiem jak jest trudno. Niemniej jednak super, ze jest diagnozowana i nie musi placic za wszystkie badania, ze nikt sie nie zastanawia czy ma juz limit wyczerpany czy nie! Wiec glowa do gory:) czekaj na dobre wiadomosci, ze kosci i wszystko inne czyste.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group